VPS L SWS

KVM, HyperV, Virtuozzo, OpenVZ VPS, XEN, VMWare ve UserModeLinux VPS'i destekler.

₺90,27 TL
Aylık

Satın Al

Ultra VPS L SWS

KVM, HyperV, Virtuozzo, OpenVZ VPS, XEN, VMWare ve UserModeLinux VPS Destekler Caching seçenek olarak kullanılabilir * LiteMage (Magento için Tam Sayfa Önbellek). LiteMage Tam Hizmet sözleşmesi Destek / Hizmet bölümünde mevcuttur.

₺128,98 TL
Aylık

Satın Al

1 CPU L SWS

1-CPU lisansı, sunucunuzun çekirdeklerinden birinde LSWS'yi çalıştırır. Diğer çekirdekler hala diğer işlemler için (PHP, MySQL vb. Gibi) kullanılacaktır. 8GB'ın üstündeki RAM'li VPS'ler ve 6 çekirdekli adanmış sunucular için genel olarak önerilir. * Önbellekleme seçeneği olarak LiteMage (Magento için Tam Sayfa Önbellek) mevcuttur. LiteMage Tam Hizmet sözleşmesi Destek / Hizmet bölümünde mevcuttur.

₺206,41 TL
Aylık

Satın Al

2 CPU L SWS

2-CPU lisansı, sunucunuzun iki çekirdeğinde LSWS'yi çalıştırır. Diğer çekirdekler hala diğer işlemler için (PHP, MySQL vb. Gibi) kullanılacaktır. Genellikle 16 çekirdekli adanmış sunucular için önerilir. * Önbellekleme seçeneği olarak LiteMage (Magento için Tam Sayfa Önbellek) mevcuttur. LiteMage Tam Hizmet sözleşmesi Destek / Hizmet bölümünde mevcuttur.

₺296,75 TL
Aylık

Satın Al

4 - CPU L SWS

4-CPU lisansı, sunucunuzun dört çekirdeğinde LSWS'yi çalıştırır. Diğer çekirdekler hala diğer işlemler için (PHP, MySQL vb. Gibi) kullanılacaktır. Genellikle 32 çekirdekli adanmış sunucular için önerilir. * Önbellekleme seçeneği olarak LiteMage (Magento için Tam Sayfa Önbellek) mevcuttur. LiteMage Tam Hizmet sözleşmesi Destek / Hizmet bölümünde mevcuttur.

₺415,92 TL
Aylık

Satın Al

8 CPU - L SWS

8-CPU lisansı, sunucunuzun çekirdeklerinin sekizinde LSWS'yi çalıştırır. Diğer çekirdekler hala diğer işlemler için (PHP, MySQL vb. Gibi) kullanılacaktır. Genellikle 64 çekirdekli özel sunucular için önerilir. * Önbellekleme seçeneği olarak LiteMage (Magento için Tam Sayfa Önbellek) mevcuttur. LiteMage Tam Hizmet sözleşmesi Destek / Hizmet bölümünde mevcuttur.

₺588,72 TL
Aylık

Satın Al