• Вторник, Декабрь 11, 2018

Merhaba değerli müşterimiz.

Firmamız 4 yıldır siz müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi borç bilmiş olup bu doğrultuda hiç bir türlü eksikliği sizlere yansıtmamıştır. Yeni yıla yeni sunucularımız ile giriş yapmayı planladığımızdan dolayı tüm sunucularımız üst düzey yeni Fiziksel sunuculara taşınmış olup bu süreçte sizlere bir kesinti yaşatılmamıştır.

11.12.2018 Tarihi itibaren 2 iş günü boyunca sitelerinizde güncelleme yapmamanızı rica edeceğiz. Aksi halde yedekler çekilirken yeni sunucuda geriye aldığımız yedeğe dönme ihtimalleri olacaktır. Bu süreçte yeni hesap açımlarında sorun yaşanabileceğinden lütfen  hesap oluşturmayınız ve mevcut hesaplarınıza cpanel girişi yapamayabilirsiniz.

14.12.2018 Tarihi itibaren 3. sunucu daki yedeklerin yüklemesi sabaha karşı tamamlanacaktır. Bu süreçte cPanel'e giriş yapılamayabilir.

Güncelleme : SSL Sertifikaları aktif edildi.  SSL Sertifikalarınızı cPanel'den manuel olarak SSL/TLS kısmından aktif edebilirsiniz. Nasıl Aktif Edileceği Hakkında Detaylı Bilgi Resimlerle Anlatılmıştır!

  1. http://prntscr.com/lun15t
  2. http://prntscr.com/lun1bj
  3. http://prntscr.com/lun1h3
  4. http://prntscr.com/lun1qs

Siteniz Çalışmıyorsa, Güncel DNS Adreslerinizi Buradan Öğrenebilirsinizhttps://my.nettacompany.com.tr/announcements/18/Guncel-DNS-Adresleri.html

Ek olarak lütfen Tüm geçmişinizi ve çerezleri temizlemeyi unutmayınız.

İyi çalışmalar bol trafikli hizmet dileriz.