• Pazar, Ağustos 12, 2018

Merhaba,

Sürekli olarak çeşitli sosyal medya kanalları ve Whatsapp, Skype gibi uygulamalardan destek talebine bulunan müşterilerimiz yada müşteri görünümlü illegal işlemler yapmaya çalışan saldırganlar ile karşı karşıyayız.

Firmamızda birden fazla çalışan ekip arkadaşlarımız mevcuttur. WhatsApp, Skype, Sosyal Medya, İnternet Siteleri vb. Platformlar sadece Satış Öncesi Destek ve Anlık Bilgi vermektedir. Mevcut müşterilerimiz Ürün/Hizmet destekleri ve sorun veya soruları için web sitemiz üzerinden Müşteri Paneline girerek Yeni Destek Talebi oluşturmalıdır. Ekibimiz kısa süre içerisinde cevap verecektir. Aksi halde destek ekibi haricinde kimse sizlerin paneline ulaşma yetkisi olmadığı için işlem sağlayamaz. Destek sistemi ekibi satışlar ile uğraşmaz ve yetkisi de sadece destek vermek üzerinedir. Aynı şekilde satış ekibimizde ki arkadaşlarımız da destek veremezler yetkileri bulunmaz.

Not : Destek ile ilgili tüm mesajlar ve yazılar Destek Sistemi harici yazıldığında okunmadan ve cevaplanmadan silinmektedir. ( Bu işlemler müşteri güvenliği gereği zorunludur. )

Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.