• Thursday, January 11, 2018
Fransa Lokasyon Linux Hosting Sunucu üzerinde bu gece plansız bakım ve upgrade çalışması yapılacaktır. Bakım çalışmasından dolayı web sitelerinize bu gece 10.01.2018 saat 23:59 ile 08:00 arasında erişim olmayacaktır. Bakım çalışması ile beraber ip adreslerinde de güncelleme olacaktır. Bizim firmamıza ait dnsleri kullanmayan müşterilerimizin bakım sonrasında yeni ip adresleri ile NS yada A değişimini yapmalarını aksi halde eski iplere erişim olmamasından dolayı sitelere ulaşamayacaklarını hatırlarmak isteriz. Firmamızın DNS'lerini kullanmayan müşterilerimiz (cloudflare, özel dns v.b) hangi ip adresi kullanan müşterilerimiz ise 193.70.71.80 IP Adresine Güncelleme yapmaları gerekmektedir. 

Özel DNS ve Cloudflare kullanan müşteriler bu 193.70.71.80 olan yeni ip adresine yönlendirme yapmaları gerekmektedir. Firmamızın dnslerini kullanan müşterilerimizin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Sizlere daha iyi hizmet vermek için uyguladığımız bu çalışmadaki göstermiş olduğnuz anlayış için teşekkür ederiz. Konu hakkında kafanıza takılan sorularda teknik ekibimiz ticketinizi sizin için gece boyunca hazır bekliyor olacaktır.